fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Спадщина: особливості оподаткування

Спадщина: особливості оподаткування
194560 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оподаткування спадщини врегульовано ст. 174 Податкового кодексу України і залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.
За нульовою ставкою ПДФО оподатковуються:
-об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого (діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки - ст. 1261 Цивільного кодексу України) та другого (рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері, та онуки - ст. 1262 Цивільного кодексу України) ступенів споріднення.
-оподатковується об'єкт нерухомості;об'єкт рухомого майна, (зокрема: предмет антикваріату або витвір мистецтва; природне дорогоцінне каміння чи дорогоцінний метал, прикраса з використанням дорогоцінних металів та/або природного дорогоцінного каміння; будь-який транспортний засіб та приладдя до нього;інші види рухомого майна;) готівка або кошти, що зберігаються на рахунках спадкодавця, що успадковується особою, яка є особою з інвалідністю I групи або має статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.
-грошові заощадження, поміщені до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, а також у державні цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року, державні казначейські зобов'язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР) та грошові заощадження громадян України, поміщені в установи Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху протягом 1992-1994 років, погашення яких не відбулося, що успадковуються будь-яким спадкоємцем
Інші спадкоємці, громадяни України, які не відносяться до членів сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення, сплачують 5% податку від об’єкта спадщини, - зазначає Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
Будь-який спадкоємець, незалежно від ступеня споріднення, який успадковує майно спадкодавця-нерезидента (якщо померлий не був громадянином України) або якщо майно успадковується будь-яким спадкоємцем-нерезидентом (який не є громадянином України), сплачують 18% від об’єкта спадщини.
Особами, відповідальними за сплату податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину. Фізичні особи, які отримали спадщину, що оподатковується ПДФО за ставкою 5 та 18%, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. У ній слід вказати суми таких доходів і визначити податкові зобов’язання з ПДФО та військового збору.

Мої відео