fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Нове слово серед безконтактних термометрів

Нове слово серед безконтактних термометрів
291641 ПЕРЕГЛЯДІВ

Великобританська компанія TriMedika розробила новий термометр і продемонструвала його на виставці MEDICA 2021. За словами виробників, головною метою нового пристрою є запобігання перехресному зараженню в лікарнях.

 

Ковідна інфекція в останні два роки нагадала людям про те, як важливо тримати відстань між собою. Лікарні не виключенням – передача шкідливих мікроорганізмів обладнанням є серйозною проблемою. Пандемія лише підкреслила важливість інфекційних ризиків, пов'язаних з контактом, навіть коли потреба у подібному продукті була очевидна раніше. Саме для вирішення таких критичних повсякденних проблем, виробник медичної техніки, відомий наданням клінічних пристроїв для лікарень у всьому світі, розробив свій «революційний» термометр.

 

Головний операційний директор TriMedika Джулі Брайєн так говорить про новий інструмент: «За багато років у галузі термометрії було дуже мало розробок. Отже, ми приступили до розробки безконтактного інфрачервоного термометра, точного та достатньо міцного, щоб його можна було використати у завантажених палатах лікарні».

 

У найближчому майбутньому TriMedika поставить продукт у лікарні до 21 країни, а у 2022 році планує вийти на ринок США. Використовуватимуть нові термометри понад 1000 лікарень по всьому світу, включаючи спеціалізовані відділення та відділення інтенсивної терапії. Якість винаходу також доводить його номінація: «Прорив року у галузі охорони здоров'я» на британській премії великих підприємців 2021 року.

Мої відео