fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

ДОПОМОГА ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ ТРИВАЄ

ДОПОМОГА ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ ТРИВАЄ
349382 ПЕРЕГЛЯДІВ
До Вінниці та Миколаєва прибули автопотяги з тридцяти тонним вантажем гуманітарного призначення.
Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, гуманітарний вантаж складається з інвалідних колясок, медикаментів, дитячого харчування та їжі довготривалого зберігання.
Вантаж передано благодійним фондом «Міжнародна асоціація підтримки України» керівницею якого є Ольга Чуйко у ході співпраці з Командуванням об’єднаних сил ЗС України, у межах наявних гуманітарних ініціатив.
- Допомога надходить з Італії, Німеччини, Польщі, Греції, Литви та Сполучених Штатів Америки. Щиро підтримуючи український народ, наші друзі з інших країн допомагають забезпечити українців усім необхідним, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Командувач подякував тим, хто не втомлюється допомагати й забезпечувати потреби людей, які постраждали внаслідок російсько-української війни.
- Об’єднавши всі наші зусилля, ми зможемо подолати будь-які перешкоди, що наразі існують. Коли будемо підтримувати один одного, тоді обов’язково переможемо, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Доставка гуманітарної допомоги здійснювалася «Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України – АсМАП» на чолі з президентом Леонідом Костюченко в тісній координації з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, а також обласними військовими адміністраціями Вінниці й Миколаєва.
Разом переможемо!
Мої відео