fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Перша леді України зустрілася з першою леді США у Вашингтоні

Перша леді України зустрілася з першою леді США у Вашингтоні
333450 ПЕРЕГЛЯДІВ

У межах візиту до США перша леді України Олена Зеленська провела зустріч з першою леді Сполучених Штатів Америки Джилл Байден у Білому домі. Дружину Глави Української держави зустріли на ґанку Білого дому також Президент США Джозеф Байден та віце-президент Камала Гарріс.

Під час заходу було обговорено Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, реалізація якої стартувала в Україні. Для її втілення потрібні експертні консультації іноземних, зокрема американських, фахівців із подолання наслідків травматичних ситуацій, спричинених війною. 

Перші леді України та США приділили значну увагу низці гуманітарних проектів, метою яких є полегшення страждань людей, що потерпають від війни. Зокрема, йшлося про лікування українських дітей у США та їх протезування в американських клініках, а також низку освітніх ініціатив та допомогу тимчасовим вимушеним внутрішнім переселенцям.

Перша леді України також провела зустріч з Даґласом Емгоффом – першим в історії другим джентльменом США, чоловіком віце-президента країни Камали Гарріс.

Зустріч відбулася в розширеному форматі. На ній також були присутні: Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд, головний лікар Сполучених Штатів Вівек Мерті, заступник Держсекретаря з політичних питань Вікторія Нуланд, перший заступник адміністратора USAID Ізабель Коулман, старший директор Ради національної безпеки США з питань Європи Аманда Слоат. 

Олена Зеленська наголосила, що хоч це й незвично звучить від першої леді, але найголовнішим сьогодні є постачання Сполученими Штатами Україні потужної високоточної зброї, яка допоможе нам захистити дітей і цивільних та пришвидшити перемогу у війні.

Дружина Президента також  розповіла про проект «Книга катів українського народу», у межах якого збирають підтверджені дані щодо воєнних злочинців із російської армії. Вона подякувала за значні зусилля США в Організації Об’єднаних Націй не лише щодо засудження Росії, а й її ізоляції та позбавлення місця в Раді ООН з прав людини та закликала й надалі посилювати санкції та визнати Росію державою – спонсором тероризму.

Крім того, у другий день візиту Олена Зеленська провела ланч із впливовими американськими жінками. У ньому, зокрема, взяли участь: Марсі Каптур – конгресвумен, співголова Українського кокусу в Конгресі; Робін Данніган – заступниця помічника Державного секретаря з питань Європи та Євразії; доктор Бет ван Скак – Посол з особливих доручень з питань глобального кримінального правосуддя Державного департаменту США; Посол Мелан Вервір – виконавча директорка Інституту з питань жінок, миру та безпеки Джорджтаунського університету; доктор Аліна Полякова – президентка та виконавча директорка аналітичного центру «Центр аналізу європейської політики (СЕРА)»; доктор Евелін Фаркас – президентка та виконавча директорка Інституту Маккейна з міжнародного лідерства; Маргарет Бреннан – журналістка телеканалу CBS.

«Поняття «сильна жінка» в Україні й Америці однакове: жінка бере на себе відповідальність та ухвалює рішення у найскладніших ситуаціях. Розповіла американським power women, серед яких – дипломатки й сенаторки, про сильних українських жінок. Такою нині є кожна з нас. Про тих, які воюють у лавах ЗСУ, які ходять на роботу під обстрілами, які починають все спочатку на новому місці заради дітей. У нас ціла країна power women!» – зазначила Олена Зеленська під час зустрічі.

Перша леді мала честь отримати в Меморіалі жертвам комунізму у Вашингтоні премію Dissident Human Rights Award, присуджену всьому українському народові. Це освітня, дослідницька та правозахисна неприбуткова організація, створена в 1993 році одноголосним рішенням Конгресу. З 2015 року премія Dissident Human Rights Award присуджується активістам і дисидентам – представникам поневолених народів за їхню хоробрість у відстоюванні прав людини та свободи.

Цьогоріч уперше нею відзначили не конкретну людину, а весь народ України за «мужню боротьбу за свободу й проти агресивної війни Росії».

«Хоч Меморіал присвячений жертвам злочинів комунізму, варто пам’ятати, що комунізм – це лише одне з облич тоталітаризму. Система, яка атакує вас, може називатися як завгодно, але ми легко впізнаємо тоталітаризм за його головними ознаками – агресією, насильством, повним знеціненням людського життя. Це саме те, з чим в особі сьогоднішньої Росії має справу Україна», – зазначила дружина Президента, приймаючи нагороду.

Вона наголосила, що зараз Україна бореться з новим тоталітаризмом не тільки за себе, а й за весь світ.

president.gov.ua

Теги: Україна, війна в Україні,Перша леді України,Олена Зеленська,США ,Джозеф Байден,Джилл Байден,Вашингтон
Мої відео