fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

В Києві затримали волонтерів, які хотіли продати гуманітарні авто

В Києві затримали волонтерів, які хотіли продати гуманітарні авто
348710 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Києві  викрили групу осіб, які організували схему продажу автомобілів на території України, завезених під виглядом гуманітарної допомоги. Про це повідомляє БЕБ.

З травня порушники завезли близько 30  авто. При перетині кордону та проходженні митного контролю зловмисники надавали гарантійні листи від військових частин та громадських організацій щодо сприяння у швидкому оформленні у зв’язку крайньою потребою у даному автомобілі. Основними каналами збуту стали популярні інтернет платформи оголошень та спеціально створений телеграм канал. Також вони продавалися на авто стоянці біля їх офісу у Києві.

З’ясовано, що замість безкоштовної передачі автомобілів, як це передбачено документами, псевдоволонтери продавали їх у тому числі й військовослужбовцям за готівку, при цьому підписували фіктивні акти прийому-передачі. Розраховуватися за товар можна було криптовалютою та доларами  тощо.

За результатами санкціонованих обшуків вилучено 7 автомобілів, які були ввезені на територію України як гуманітарна допомога. Наявні на майданчику автомобілі зловмисники оцінили в 1,5 млн гривень, відповідно до своєї таблиці вартості. Транспортні засоби будуть передані для потреб ЗСУ.

Також були вилучені фінансового господарські документи та комп’ютерна техніка, печатки, мобільні телефони, чисті аркуші папери з відтисками печаток багатьох підприємств, акти прийому-передачі авто тощо.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 201-2  та ч. 3 ст. 212 КК.

368.media

Теги: гуманітарні авто,волонтери,розкрадання гуманітарної допомоги
Мої відео