fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Готовність до протидії противнику на Волинському напрямку

Готовність до протидії противнику на Волинському напрямку
393392 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів, які боронять Волинський напрямок, до відбиття нападу повітряного десанту та диверсійно-розвідувальних груп.
Під час заходу підрозділами Сил оборони було відпрацьовано елементи протидії висадці повітряного десанту противника в район об’єкта критичної інфраструктури, нанесення вогневого ураження силами мінометної батареї, взятті противника в кільце та повного його знищення всіма наявними засобами.
 
Як повідомив командувач, на даний час ситуація у Північній операційній зоні стабільна та контрольована. Державний кордон України пильно охороняється та підготовлений до ведення оборонних дій.
 
– Протягом певного періоду посилено бойову службу, ведення розвідки, зокрема здійснене її націлення на здобуття критичної важливої інформації, що необхідна для прийняття відповідних рішень у випадку збільшення військової загрози з боку республіки білорусь, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
 
За словами командувача, наразі співвідношення сил і засобів українських військ у порівнянні з ворожими силами гарантує повний спектр виконання бойових завдань.
 
– Станом на сьогодні підрозділи, які виконують завдання у Північній операційній зоні на державному кордоні, готові до протидії противнику, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
 
Зазначимо, що дані заходи відбуваються на тлі раптової перевірки збройних сил противника на території республіки білорусь, що в межах навчань відпрацьовують дії наступального характеру. Зокрема, підняті за тривогою, швидке переміщені у визначені райони, а також форсування водних перешкод.
 
Цього ж дня командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв передав чотири потужні позашляховики екіпажам мобільних вогневих груп протиповітряної оборони, що боронять небо над об’єктами критичної інфраструктури на Волинському напрямку.
Транспортні засоби захисникам України надані небайдужими громадянами у співпраці з проєктом «ГЕРОЙCAR», що діє в рамках благодійної ініціативи за підтримки Збройних Сил «Вартові неба».
 
Разом переможемо!
Теги: генерал-лейтенант Сергій НАЄВ, ВІРЮвЗСУ,Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України, Агресія росії в Україні, Незалежний Медіа Форум, www.uacenter.media, Independent Media Forum, IMF
Мої відео