fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Одеське лісове господарство втратило 41 млн гривень через неефективне управління

Одеське лісове господарство втратило 41 млн гривень через неефективне управління
336424 ПЕРЕГЛЯДІВ

ДП «Одеське лісове господарство»  втратило 41 млн гривень через неефективне управління. Про це повідомляє Південний офіс Держаудитслужби.

Ревізори проаналізували роботу лісгоспу за період з січня 2019 до жовтня  2022 року.  Керівництво державного підприємства, посилаючись на відсутність коштів, зволікало з виготовленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які належать підприємству. Це сприяло оформленню сторонніми особами та відчуженню 4 ділянок земель лісового фонду загальною площею 523,98 га та зміні цільового призначення земель.

Неоформлення реєстрації речових прав на 89 будівель та споруд, які перебувають на балансі підприємства, є  ризиком у майбутньому втратити це майно.

Ситуацією вже скористався колишній працівник підприємства, який перебуваючи на керівній посаді, самостійно провів реконструкцію складської будівлі під житло, не отримавши на такі дії  дозвільних документів в органі управління майном.

Неврегульованість нормативно-правової бази з питання порядку обчислення розміру плати за користування мисливськими угіддями на землях лісового фонду дала змогу керівнику підприємства укладати договори за користування мисливськими угіддями «на благодійних засадах» – від 0,2 до 2 гривень за гектар на рік. Наприклад, у 2020 році  одне з товариств заплатило за рік користування  4330 га лише 5,1 тис. гривень.

ДП «Одеське лісове господарство»  видавало лісові квитки на здійснення побічних лісових користувань, заготівлю другорядних лісових матеріалів, використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних цілей. Кошти надходили до бюджетів місцевих рад за місцезнаходженням ділянок лісового фонду. При цьому ставки збору не змінювалися близько 10 років, що  призвело до значних бюджетних втрат. Наприклад, ставка за заготівлю 1 тонни очерету на землях лісового фонду становить лише 10 гривень за ринкової ціни реалізації однієї тонни 1,5 тис. гривень.

Пропозиції підприємством та Одеським обласним управлінням лісового та мисливського господарства щодо зміни ставок збору не надавалися.

З метою збільшення наповнення міських бюджетів Південним офісом Держаудитслужби ініційовано перед Одеською обласною радою питання щодо перегляду ставок збору.

За результатами аудиту підприємству надано 14 рекомендацій та надіслано матеріали до  правоохоронних органів.

368.media

Теги: Одеське лісове господарство
Мої відео