fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Найбільше пограбування з 1939-го: росія свідомо викрадає українські твори мистецтва - NYT

Найбільше пограбування з 1939-го: росія свідомо викрадає українські твори мистецтва - NYT
322516 ПЕРЕГЛЯДІВ

Це найбільше пограбування мистецтва з часів Другої світової війни. Востаннє таке робили нацисти, тоді вони в такий самий спосіб пограбували Європу.

За даними крайньої статті від американських провідних журналістів The New York Times, росія обкрадає Україну свідомо. У неї на меті знищити не ише територіально українців, а й духовно, стерши їхню історію з лиця землі.

Так, зазначає видання, українські прокурори та керівники музеїв кажуть, що у Херсоні росіяни вкрали понад 15 тисяч предметів образотворчого мистецтва та унікальних артефактів.

Українські офіційні особи кажуть, що російські війська пограбували або пошкодили понад 30 музеїв – у тому числі кілька в Херсоні, в Маріуполі та Мелітополі. Оскільки українські слідчі все ще каталогізують втрати, кількість викрадених речей, ймовірно, зростатиме, пишуть автори статті.

Пограбування навряд чи є випадковою неналежною поведінкою кількох військовослужбовців, кажуть міжнародні експерти, або навіть бажанням отримати швидкий прибуток на чорному ринку. Натомість вони вважають, що крадіжки є широкомасштабним нападом на українську гордість, культуру та ідентичність.

Примітно, але по закінченню Другої світової, у 1954 році Україна і росія підписали спільний договір, які забороняють розкрадання предметів мистецтва. 

Нагадаємо, тікаючи з Херсона, російські окупанти пограбували місцевий художній музей. Тоді, військові нічим не гребували: виносили все від картин до експонатів. Жодного обережного ставлення до цінних речей, все замотували в лахміття і вивозили на територію підконтрольну росії. 

stopcor.org

Теги: нацисти,пограбування ,росіяни,росія, окупанти,російські війська, війна в Україні
Мої відео