fb inst harmonie.flore@gmail.com    0673949273 

                                                              0673948864

Пошук

Женские духи

Мужские духи

Духи унисекс

Косметика

Бренды

ТЕКСТ РЕКЛАМНЫЙ О ДУХАХ

КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ КУПИТЬ ДУХИ КИЕВ

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Быстрая доставка

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Бесплатные образцы

Работаем 24/7

Работаем 24/7

Бесплатные образцы

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Безопасная оплата

Новини

Роз’яснення статті 40 ККУ: доведення вини

Роз’яснення статті 40 ККУ: доведення вини
412693 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Конституція України, закони, інші нормативно-правові акти України розроблені відповідно до міжнародних стандартів. Не є виключенням і кодекси, зокрема, Кримінальний кодекс України.

   Міжнародну аналогію статті 40 ККУ можна знайти в Загальній декларації з прав людини (ст. 11) та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (ст. 6). Дані міжнародні документи визначають, що кожна особа яку звинувачують у вчинені правопорушення має право на справедливий процес розгляду справи і поки її вина не доведена, особа не вважається винною.

Як же довести відповідальність особи за вчинений злочин?
   Особа може бути винна у вчинені кримінального правопорушення відповідно до статті 40 Кримінального кодексу України, якщо до неї застосовувалися фізичний або психологічний примус, але людина мала змогу керувати своїми діями, не перебуваючи у стані крайньої необхідності (якщо така необхідність була, то відповідальність може бути пом’якшена відповідно до пункту 6 ч. першої статті 66 ККУ).

   Також, для доведення вини особи, судом або уповноваженим органом може бути призначена експертиза за для оцінки фізичного та/або психічного стану особи в якому вона перебувала під час вчинення злочину, якщо вину особи буде доведено, то суд призначить покарання відповідно до ступеня тяжкості злочину  який вчинила особа.

Мої відео